Byt Dagmar A. V.

Bílina, Sídliště Za Chlumem

Rezervováno pro F&F

Předpokládaný měsíční výnos LUSQ Předpokládaný měsíční výnos LUSQ je částka skládající se z hrubého výnosu nemovitosti před zdaněním v podobě zaslání peněz na účet a splácení úmoru 1 615 Kč. V této částce je zahrnut předpokládaný měsíční nárůst hodnoty nemovitosti.

11 908 Kč / měs.

Kupní cena bytu

1 836 593 Kč

Typ financování LUSQ nejprve nemovitost za své prostředky vykoupí a rekonstruuje. Poté načerpá úvěr od banky a částečně tak vlastní kapitál refinancuje. Členský podíl v LUSQ SPV pak přechází i s úvěrem na nového majitele, pokud samozřejmě nebude chtít nemovitost koupit pouze za vlastní. Čerpaný úvěr na byt se rovná výši nesplacené anuity.

LUSQ financování

Vlastní prostředky

1 351 943 Kč

Hrubý roční výnos

8,10%

Dispozice

3+1

Rozloha

69m2

Typ

Panelový

Stav

Rekonstruovaný

Další informace

Byt Dagmar A. V. je pojmenovaný po jedinečné bojovnici za demokracii a lidská práva, která byla herečkou, zpěvačkou, kytaristkou a skladatelkou. Za svůj život získala cenu ÚSTR za svobodu a také hudební cenu Tais Awards za přínos pro českou a slovenskou hudbu. 

Dagmar je další ze série bytů v ulici Sídliště za Chlumem, která se  nachází v klidné lokalitě, jenom pár kroků od základní školy a dětského fotbalového hřiště. Bytu o dispozici 3+1 a výměře 69 m² nechybí ani prostorný balkon

Ústecký kraj je velmi perspektivní lokalitou v oblasti investičních bytů. Koupě bytových jednotek zde stále vychází levněji, než cena samotné výstavby. Sami se můžete podívat na předpokládaný růst hodnoty bytu v průběhu příštích let na naší ukázkové kalkulačce.

Ukázková kalkulace

Koupíte byt v hodnotě

1 836 593 Kč

Zaplatíte jen

1 351 943 Kč

Každý měsíc vyděláte

11 908 Kč

Z toho

1 369 Kč dostáváte na účet

1 615 Kč jde na splacení jistiny úvěru

8 924 Kč předpokládaný růst hodnoty

Hrubý roční výnos je tedy

8,10%

Výnos pouze cash

1,22%

Rozhodnete se jej prodat za

Jeho hodnota za tu dobu vyroste pravděpodobně o

5% p.a.

Celkem tak za let vyděláte

× 11 908 Kč =

To je procentuálně za let

Celkový hrubý roční výnos je tedy

* Uvedená kalkulace vztahující se k prodeji bytu za 5 let ukazuje možnosti vývoje na základě základních charakteristik, je ilustrativní.

foto člena týmu

Potřebujete více informací?

Volejte Pavla Krohu, sales managera LUSQ na 771 13 55 01.