Byt Jiří Z.

Litvínov, Kopistská

Zaručený měsíční výnos LUSQ Zaručený výnos LUSQ je pevná částka, kterou majitel nemovitosti měsíčně vydělá. Jedná se o hrubý výnos před zdaněním včetně odvodu do fondu oprav 2 450 Kč a splácení úmoru 3 461 Kč.

6 128 Kč / měs.

Kupní cena bytu

2 390 975 Kč

Typ financování LUSQ nejprve nemovitost za své prostředky vykoupí a rekonstruuje. Poté načerpá úvěr od banky a částečně tak vlastní kapitál refinancuje. Členský podíl v LUSQ SPV pak přechází i s úvěrem na nového majitele, pokud samozřejmě nebude chtít nemovitost koupit pouze za vlastní. Čerpaný úvěr na byt se rovná výši nesplacené anuity.

LUSQ financování

Vlastní prostředky

1 352 725 Kč

Hrubý roční výnos

5,44%

Dispozice

3+1

Rozloha

68m2

Typ

Panelový

Stav

Rekonstruovaný

Další informace

Byt Jiří Z. je pojmenovaný po skladateli populární hudby, hudebníkovi, zpěvákovi a textaři, který mimo jiné složil i známé písně jako To musím zvládnout sám či Zvonky štěstí.

Nachází se v 2. podlaží panelového domu v ulici Kopistská, v klidné lokalitě jen pár kroků od základní a mateřské školy. Do centra města se lze dostat během 10 minut díky autobusové zastávce, která se nachází 2 minuty od domu. 
Štědrá výměra 68 m² je dispozičně rozdělená do tří pokojů a kuchyně.

Na naší ukázkové kalkulačce si můžete sami vyzkoušet, jak vaše investice poroste v čase. Nutno podotknout, že i když kalkulačka počítá s nárůstem hodnoty kolem 2-6%, jenom za poslední rok stoupla hodnota bytů v Litvínově přes 100%!

Byt je v tuto chvíli před plánovanou rekonstrukcí, která je již započtená v ceně prodeje. Fotografie odpovídají našemu LUSQ standardu, dle kterého všechny byty rekonstruujeme.
 

Ukázková kalkulace

Koupíte byt v hodnotě

2 390 975 Kč

Zaplatíte jen

1 352 725 Kč

Každý měsíc vyděláte

6 128 Kč

Z toho

217 Kč dostáváte na účet

3 461 Kč jde na splacení jistiny úvěru

2 450 Kč na fond oprav

Hrubý roční výnos je tedy

5,44%

Výnos bez fondu oprav

Výnos pouze cash

Rozhodnete se jej prodat za

5 let

Jeho hodnota za tu dobu vyroste o

Celkem tak za 5 let vyděláte

60 × 6 128 Kč + =

To je procentuálně za 5 let

Celkový hrubý roční výnos je tedy

* Uvedená kalkulace vztahující se k prodeji bytu za 5 let ukazuje možnosti vývoje na základě základních charakteristik, je ilustrativní.

foto člena týmu

Potřebujete více informací?

Volejte Soňu Metelkovou, sales managera LUSQ na 778 965 219.