Byt Martin J.

Chomutov, Kamenná

Prodáno

Předpokládaný měsíční výnos LUSQ Předpokládaný měsíční výnos LUSQ je částka skládající se z hrubého výnosu nemovitosti před zdaněním v podobě zaslání peněz na účet a splácení úmoru 2 675 Kč. V této částce je zahrnut předpokládaný měsíční nárůst hodnoty nemovitosti.

4 972 Kč / měs.

Kupní cena bytu

1 540 901 Kč

Typ financování LUSQ nejprve nemovitost za své prostředky vykoupí a rekonstruuje. Poté načerpá úvěr od banky a částečně tak vlastní kapitál refinancuje. Členský podíl v LUSQ SPV pak přechází i s úvěrem na nového majitele, pokud samozřejmě nebude chtít nemovitost koupit pouze za vlastní. Čerpaný úvěr na byt se rovná výši nesplacené anuity.

LUSQ financování

Vlastní prostředky

738 518 Kč

Hrubý roční výnos

8,08%

Dispozice

2+1

Rozloha

60m2

Typ

Panelový

Stav

Rekonstruovaný

Další informace

Znáte Martina Jecha? Českého reprezentanta ve sportovním lezení a vícemistra v lezení na obtížnost? Právě po něm jsme pojmenovali Byt Martin J.
Koukněme na něj blíže. Byt Martin J. najdete v Kamenné ulici v Chomutově. Je nově zrekonstruovaný v souladu s naším LUSQ stylem. Chomutov se stal rájem pro investiční nemovitosti, což se zaručeným měsíčním výnosem 4 972 Kč mluví samo za sebe. 
Málo investorů si uvědomuje, jak dobrou koupí chomutovský byt je. Chomutov je perspektivní lokalitou. Doposud byl upozaděn a proto v něm ceny rostly pomaleji než v jiných městech severních Čech. Blízkost velkých zaměstnavatelů a fakt, že je bytový fond města nedostatečný, šroubují cenu nájmu nahoru. Cenová mapa napovídá, že před 3 lety stál m2 v průměru 135Kč, aktuálně však překročil 175Kč. V kombinaci s nízkou kupní cenou bytu tak vzniká správný investiční koktejl.

Ukázková kalkulace

Koupíte byt v hodnotě

1 540 901 Kč

Zaplatíte jen

738 518 Kč

Každý měsíc vyděláte

4 972 Kč

Z toho

0 Kč dostáváte na účet

2 675 Kč jde na splacení jistiny úvěru

Hrubý roční výnos je tedy

8,08%

Výnos pouze cash

0,00%

Rozhodnete se jej prodat za

Jeho hodnota za tu dobu vyroste pravděpodobně o

0% p.a.

Celkem tak za let vyděláte

× 4 972 Kč =

To je procentuálně za let

Celkový hrubý roční výnos je tedy

* Uvedená kalkulace vztahující se k prodeji bytu za 5 let ukazuje možnosti vývoje na základě základních charakteristik, je ilustrativní.

foto člena týmu

Potřebujete více informací?

Volejte Pavla Krohu, sales managera LUSQ na 771 13 55 01.