Byt Martin J.

Chomutov, Kamenná

Prodáno

Zaručený měsíční výnos LUSQ Zaručený výnos LUSQ je pevná částka, kterou majitel nemovitosti měsíčně vydělá. Jedná se o hrubý výnos před zdaněním včetně odvodu do fondu oprav 1 677 Kč a splácení úmoru 2 675 Kč.

4 972 Kč / měs.

Kupní cena bytu

1 540 901 Kč

Typ financování LUSQ nejprve nemovitost za své prostředky vykoupí a rekonstruuje. Poté načerpá úvěr od banky a částečně tak vlastní kapitál refinancuje. Členský podíl v LUSQ SPV pak přechází i s úvěrem na nového majitele, pokud samozřejmě nebude chtít nemovitost koupit pouze za vlastní. Čerpaný úvěr na byt se rovná výši nesplacené anuity.

LUSQ financování

Vlastní prostředky

738 518 Kč

Hrubý roční výnos

8,08%

Dispozice

2+1

Rozloha

60m2

Typ

Panelový

Stav

Rekonstruovaný

Další informace

Znáte Martina Jecha? Českého reprezentanta ve sportovním lezení a vícemistra v lezení na obtížnost? Právě po něm jsme pojmenovali Byt Martin J.
Koukněme na něj blíže. Byt Martin J. najdete v Kamenné ulici v Chomutově. Je nově zrekonstruovaný v souladu s naším LUSQ stylem. Chomutov se stal rájem pro investiční nemovitosti, což se zaručeným měsíčním výnosem 4 972 Kč mluví samo za sebe. 
Málo investorů si uvědomuje, jak dobrou koupí chomutovský byt je. Chomutov je perspektivní lokalitou. Doposud byl upozaděn a proto v něm ceny rostly pomaleji než v jiných městech severních Čech. Blízkost velkých zaměstnavatelů a fakt, že je bytový fond města nedostatečný, šroubují cenu nájmu nahoru. Cenová mapa napovídá, že před 3 lety stál m2 v průměru 135Kč, aktuálně však překročil 175Kč. V kombinaci s nízkou kupní cenou bytu tak vzniká správný investiční koktejl.

Ukázková kalkulace

Koupíte byt v hodnotě

1 540 901 Kč

Zaplatíte jen

738 518 Kč

Každý měsíc vyděláte

4 972 Kč

Z toho

620 Kč dostáváte na účet

2 675 Kč jde na splacení jistiny úvěru

1 677 Kč na fond oprav

Hrubý roční výnos je tedy

8,08%

Výnos bez fondu oprav

Výnos pouze cash

Rozhodnete se jej prodat za

5 let

Jeho hodnota za tu dobu vyroste o

Celkem tak za 5 let vyděláte

60 × 4 972 Kč + =

To je procentuálně za 5 let

Celkový hrubý roční výnos je tedy

* Uvedená kalkulace vztahující se k prodeji bytu za 5 let ukazuje možnosti vývoje na základě základních charakteristik, je ilustrativní.

foto člena týmu

Potřebujete více informací?

Volejte Soňu Metelkovou, sales managera LUSQ na 778 965 219.